Commercial Exchanges with European Nations

در این بخش تلاش نموده با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر آموزشی در کشورهای مختلف و برگزاری دوره های علمی کاربردی نسبت به ارتقاء دانش مدیران و کارشناسان ارشد کشور اقدام نماید.


همکاری با دانشکده آب و فاضلاب دانشگاه آخن آلمان RWTH :
که حاصل این همکاری  برگزاری چندین دوره آموزشی به همراه بازدید از مراکز تصویه آب و فاضلاب شهری و صنعتی کشور آلمان بوده است.
همکاری آموزشی با دانشکده مدیریت کالج جورج براون کانادا George Brown College
جهت برگزاری دوره های تخصصی مدیریت در شهر تورنتو کانادا
همکاری با موسسه آموزشی Poyry و NASDAQ OMX در کشور نروژ در خصوص برگزاری دوره های  تخصصی مدیریت انرژی و بازار برق.
همکاری با مرکز آموزشی بورس لندن LSE در خصوص برپایی دوره های آموزشی و مدیریت مالی در شهر لندن .
همکاری با بانک مرکزی آلمان (Deutsch Bundes Bank) جهت برگزاری دوره تخصصی نوین در بانک داری.
انعقاد قرارداد و همکاری آموزشی با مرکز مالی سوئیس (IFI) و برگزاری دوره های تخصصی بازار سرمایه و بازار پول.

-انعقاد قرارداد و همکاری با آکادمی آموزش‌های مالی کانادا IFI(International Finance Institute) و برگزاری بیش از ده سمینار تخصصی در حوزه بازارهای پول و سرمایه در کشور کانادا.

-انعقاد قرارداد و همکاری آموزشی با کالج معتبر Humber کانادا در شهر تورنتو در حوزه طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت تخصصی مالی و بانکداری.

-انعقاد قرارداد و همکاری آموزشی با کالج معتبر Kedge فرانسه در زمینه طراحی و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت آموزشی تخصصی در حوزه مدیریت اجرایی و استراتژیک.

-انعقاد قرارداد همکاری آموزشی با آکادمی معاملات بازار سرمایه لندن LAT(London Academy of Trading) و برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی در زمینه بازار سرمایه و ابزارهای نوین مالی.

-انعقاد قرارداد همکاری آموزشی با دانشگاه Yorkville کانادا و مشارکت در دوره لیسانس مدیریت کسب و کار BBA(Bachelor of Business Administration) در گرایش‌های حسابداری-Accounting و مدیریت پروژه-Project Management

-انعقاد قرارداد همکاری آموزشی با دانشگاه Canada West University و مشارکت در دوره فوق لسیانس MBA(Master of Business Administration) در گرایش بازاریابی بین‌المللی International Marketing در شهر ونکوور.

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish